Sandezia - Suchá dezinfekcia

Sandezia - sucha dezynfekcja 1 kg
  • zľava
Dostupnosť: duża ilość
Odoslané do: 24 godziny
Jednotková cena: 4,19 €

Regular price: 5,11 €

4.19
The lowest price during 30 days prior to the reduction: 4,63 €quantity szt.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
* - Field mandatory

Popis

SANDEZIA® SUCHÁ DEZINFEKCE™ je prípravok určený k dezinfekcii budov pre chov hospodárskych zvierat. Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy, parazitov a huby. Zabíja muchy a iné druhy hmyzu v larválnom štádiu, čím výrazne redukuje jeho množstvo. SANDEZIA účinkuje hlavne vo vlhkých miestnostiach. Intenzívne suší mokrú podstielku, čím zabraňuje premene močoviny na amoniak a uvoľňovaniu škodlivých plynov. Prípravok udržuje nízke pH a zabraňuje tak rastu patogénnych mikroorganizmov. Znižuje počet ochorení v stáde, nutnosť používania antibiotík aj náklady na liečbu. V prípade výskytu infekcie doplňuje a podporuje liečbu. Je vhodný k dezinfekcii dopravných prostriedkov na prepravu zvierat a zariadení na výrobu krmív. Prípravok je určený pre: prasatá, dobytok, kone, hydinu, norky, králiky, holuby, ovce a psy.

 

POUŽITIE:

Rovnomerne posypte dezinfikovaný povrch raz týždenne dávkou 50 g/m2.

 

V prípade, že používame prípravok SANDEZIA prvý raz, je potrebné prvé 3 dny aplikovať 50 g/m2 každý deň, následne potom raz týždenne. Dezinfekciu je možné vykonávať v prítomnosti zvierat. Hrsť dospelej osoby má kapacitu približne 50 g prípravku. Balenie postačuje na dezinfekciu povrchu o rozlohe približne 80 m2.

 

Pred umiestnením podstielky použite 50-100 g/m2 prípravku (podľa jej výšky), následne raz týždenne posypte podstielku množstvom 50 g/m2.

 

V prípade zvýšeného rizika výskytu ochorení je doporučená častejšia aplikácia SANDEZIE, napr. 2-3x týždenne v celom koterci, predovšetkým však v blízkosti miest podávania krmiva a vody.

 

Prípravok SANDEZIA môže byť používaný pre „suchú kúpeľ” teliat hneď po ich narodení. Podporuje a urýchľuje proces hojenia rán a odrenín. Chráni pred hnačkou a ochoreniami.

 

Pro dezinfekcii stien a horšie dostupných miest vo forme vodnej suspenzie rozpustite prípravok v pomeru 1 kg prášku na 1,5 litra vody. Spotreba 1,5 l/15 m2 povrchu.

 

Inni klienci kupili również
Lejek do butelek i słoików
Lejek do butelek i słoików

1,28 €

szt.
Prírodné tekuté syridlo (pomer 1:18.000)
Prírodné tekuté syridlo (pomer 1:18.000)

4,42 €

Skrzynka transportowa (40 / 80 L)
Skrzynka transportowa (40 / 80 L)

26,74 €

Sieťka na údenie syrov - 3 m
Sieťka na údenie syrov - 3 m

1,88 €

Naberačka na tvaroh, obilie, mlieko (3 litre)
Naberačka na tvaroh, obilie, mlieko (3 litre)

8,14 €

szt.
nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium