Sandezia - Suchá dezinfekcia

Dostupnosť: duża ilość
Odoslané do: 24 godziny
Jednotková cena: 4,33 € 4.33quantity szt.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
* - Field mandatory

Popis

SANDEZIA® SUCHÁ DEZINFEKCE™ je prípravok určený k dezinfekcii budov pre chov hospodárskych zvierat. Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy, parazitov a huby. Zabíja muchy a iné druhy hmyzu v larválnom štádiu, čím výrazne redukuje jeho množstvo. SANDEZIA účinkuje hlavne vo vlhkých miestnostiach. Intenzívne suší mokrú podstielku, čím zabraňuje premene močoviny na amoniak a uvoľňovaniu škodlivých plynov. Prípravok udržuje nízke pH a zabraňuje tak rastu patogénnych mikroorganizmov. Znižuje počet ochorení v stáde, nutnosť používania antibiotík aj náklady na liečbu. V prípade výskytu infekcie doplňuje a podporuje liečbu. Je vhodný k dezinfekcii dopravných prostriedkov na prepravu zvierat a zariadení na výrobu krmív. Prípravok je určený pre: prasatá, dobytok, kone, hydinu, norky, králiky, holuby, ovce a psy.

 

POUŽITIE:

Rovnomerne posypte dezinfikovaný povrch raz týždenne dávkou 50 g/m2.

 

V prípade, že používame prípravok SANDEZIA prvý raz, je potrebné prvé 3 dny aplikovať 50 g/m2 každý deň, následne potom raz týždenne. Dezinfekciu je možné vykonávať v prítomnosti zvierat. Hrsť dospelej osoby má kapacitu približne 50 g prípravku. Balenie postačuje na dezinfekciu povrchu o rozlohe približne 80 m2.

 

Pred umiestnením podstielky použite 50-100 g/m2 prípravku (podľa jej výšky), následne raz týždenne posypte podstielku množstvom 50 g/m2.

 

V prípade zvýšeného rizika výskytu ochorení je doporučená častejšia aplikácia SANDEZIE, napr. 2-3x týždenne v celom koterci, predovšetkým však v blízkosti miest podávania krmiva a vody.

 

Prípravok SANDEZIA môže byť používaný pre „suchú kúpeľ” teliat hneď po ich narodení. Podporuje a urýchľuje proces hojenia rán a odrenín. Chráni pred hnačkou a ochoreniami.

 

Pro dezinfekcii stien a horšie dostupných miest vo forme vodnej suspenzie rozpustite prípravok v pomeru 1 kg prášku na 1,5 litra vody. Spotreba 1,5 l/15 m2 povrchu.

 

Inni klienci kupili również
Krówki - cukierki Serowar.pl
Krówki - cukierki Serowar.pl
2,07 €
Prírodné tekuté syridlo (pomer 1:18.000)
Prírodné tekuté syridlo (pomer 1:18.000)
4,13 €
Sušené brusnice (300 g vedierko)
Sušené brusnice (300 g vedierko)
3,04 €
szt.
černuška semeno
černuška semeno
2,39 €
Kŕmna fľaša pre jahňatá 1 liter
Kŕmna fľaša pre jahňatá 1 liter
2,71 €
Kubek do dippingu, bezpowrotny ze szczotką
Kubek do dippingu, bezpowrotny ze szczotką
10,96 €
szt.
Mikrobiálne syridlo - 5,5 g - 1000 l mlieka
Mikrobiálne syridlo - 5,5 g - 1000 l mlieka
2,17 €
szt.
nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium