O nás

Zaisťujeme komplexné dodávky farmárskych mini-mliekarní, farmárskych mliekarní a domácich syrární.

Vykonávame komplexné zákazky na vybavenie celých podnikov aj malé zákazky pre rekreačných výrobcov syrov.

Pôsobíme od roku 2012. Dodávame klientom v Poľsku a po celej Európe.

Prečo my?
- Vynikajúci Poľský výrobcovia syrov, ktorý získavajú ceny na národných a medzinárodných festivaloch syrov, nakupujú práve od nás

- Za posledných 8 rokov sme vybavili niekoľko desiatok mliekarní

- prevádzkujeme profesionálny záručný a pozáručný servis zariadení zakúpených v našom obchode

- garantujeme rýchle spracovanie objednávky

- v našom sklade o rozlohe viac než 700 m2 v Štětíně máme okamžite k dispozícii množstvo syrov a vybavenia

- nakupujeme produkty priamo od predných európskych výrobcov, nie z veľkoobchodov

- poskytujeme technologickú podporu, pomoc, poradenstvo

- Tisíce spokojných zákazníkov každý rok potvrdzujú, že robíme svoju práci dobre

- umožňujeme nákup na splátky

serownia


 

auto

 

Naše skladové priestory

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Náš tým

 

jakub krężel

O výrobu syrov som sa začal zaujímať v roku 2011, v poslednom roku môjho štúdia. Veľmi som sa zajímal o výrobu vlastného domáceho syra, čo vyústilo v prvé vlastné syry. Najprv kilová gouda, potom druhá - už väčšia, 3 kg. Potom ďalšia ... Neskôr syr Koryciński, tvaroh, medzitým ricotta ako vedľajší produkt pri výrobe syrov ...


Tak to začalo.

Jakub Krężel

zespół

Jakub Krężel - absolvent Pomoranskej lekárskej univerzity, výrobca domácich syrov s mnohoročnými skúsenosťami. Vášnivý labužník, milovník zdravých a domácich produktov.

V Serowar.pl sa zaoberá kľúčovými organizačnými, propagačnými a marketingovými záležitosťami. Hľadá a naväzuje kontakty s novými dodávateľmi, predstavuje nové produkty v ponuke. Klientom poskytuje technologické poradenstvo a podporuje ich vo výrobe syrov.

V súkromí otec dvoch úžasných dievčat. Miluje trávenie času na lodi, kúpanie v krásnych a divokých Odrách v okolí Štetína.


Edyta Kardaszewicz - absolventka univerzity v Štetíne, odbor biológie. Miluje kvalitné jedlo, je nadšená zdravým životným štýlom, prírodnými a fair trade potravinami. Je vášnivou pekárkou chleba, k čomu využíva skutočný 100ročný žitný kvások.

Na Serowar.pl sa zaoberá vývojovými prácami a udržiavaním kontaktov so zahraničnými zákazníkmi a dodávateľmi.

V súkromí matka dvoch dievčatok. Je zapojená do vzdelávacieho združenia podporujúceho výchovu v tesnom rodičovstve, úprimnom a zdravom rozume.


Magdalena Błaszyk - absolventka Pomoranskej lekárskej univerzity. Na Serowar.pl koordinuje laboratórium - vykonáva mikrobiologické testy a dozerá na výrobu a balenie biochemických prípravkov.

Miluje výlety a navštevuje stále viac zemí. Jej snom je cestovať po celom svete.


 Martyna Węsek - absolventka Technologického centra Západopomoránskej univerzity - potravinárska technológia. V spoločnosti Serowar.pl je technológom - pomáha našim klientom vyvíjať nové recepty, radí, ako vybrať správne prípravky a potravinárske látky. Zaoberá sa taktiež priebežným spracovaním objednávok. Podporuje prácu v laboratóriu.

V súkromí rada cestuje, miluje prechádzky pri poľskom mori, odkiaľ pochádza. Je nadšená pre prírodnú a organickú kozmetiku.


Agnieszka Słowińska - veľká milovníčka čajov, kávy a bylinných výluhov najvyššej kvality. Taktiež spoločne s manželom vyrába jedinečnú keramiku vypaľovanú drevom. V našej spoločnosti je zodpovedná za kontinuitu výroby. Dohliada na procesy súvisiace s dodávkami produktov pre výrobu, cukrovinky a balenie.
Vo voľnom čase je rada v prírode. Cvičí jógu a meditáciu všímavosti, rada si užíva ticho a zvuk lesa.


  Olaf Urbaniak - absolvent Szczecinskej univerzity. V spoločnosti Serowar.pl zodpovedá za udržiavanie prevádzky skladu. To je srdce našej spoločnosti. Skladom prejde každý deň niekoľko desiatok alebo dokonca niekoľko sto balíčkov. Tu sú dokončené a zabalené. Posielame ich príjemcom v Poľsku a celej Európe!

  Vášnivý milovník prírodnej bylinnej a ajurvédskej medicíny. Veľký fanúšik poľskej populárnej hudby.


 

Grzegorz Starzyński - futbalový nadšenec, barista; vášnivý futbalový tréner, ktorý popoludní pracuje s mladými ľuďmi. V našej spoločnosti zodpovedá za logistiku skladu a dodávateľského reťazca. Zaoberá sa kontinuitou plnenia objednávok a dohľadom nad prevádzkou skladu.

Vo svojom voľnom čase rád číta dobré knihy a fandí klubovým filmom.


 

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium